fbpx

Ehted koolilõpetamiseks

Viimaks on sinu saavutused ja vaevanägemine ennast ära tasunud ning saad uhkelt punkti panna ühele olulisele verstapostile enda elus. Kindlasti tahad sa seda sündmust ka vääriliselt tähistada ning seejuures fantastiline ja silmapaistev välja näha – E.H.E tootevalikust leiad väga efektsed ja unikaalsed ehted koolilõpetamiseks, mis ei jäta sinu sära nägemata ka kõigil sinu lähedastel ja sõpradel! Kaunid ja isikupäraselt naiselikud ehted ootavad sind!

Ehted lõpukleidi juurde

Uskumatu, kui palju võivad kleidile juurde anda õigesti valitud ehted, eriti kõrvarõngad! Kuna kõrvarõngad asuvad näole nii ligidal, siis on nad paratamatult kõigi vaateväljas ning seepärast on ehe kodulehel välja toodud suur valik erinevaid ehteid, et võiksid olla unikaalne ning silmapaistev. Kindlasti on sulle valiku tegemisel abiks meie otsing, kuhu otsitava värvitooni nime trükkides, tulevad nähtavale just sind huvitavad värvitoonid!

Kuidas valida kõrvarõngaid lõpetamiseks?

Õige kõrvarõngapaari leidmiseks peaksid esmalt selgusele jõudma, mis kujuga ehe sobib kõige paremini just sinu näokujuga. 

Väikesed kõrvarõngad on universaalsed ning sobivad seeläbi kõigile. Lihtne on ehteid valida ka ovaalse näokujuga inimestel, sest neile sobivad kõik mudelid, alates suurtest kuni väikesteni. Ümara näokujuga inimesed peaksid vältima ümaraid kujundeid ning valima pigem ruudukujulisi ja piklikke mudeleid. Kitsa või pikliku näokujuga sobivad kõige paremini ruudukujulised või ümarad ehted. Südamekujulise ja kolmnurkse näotüübiga sobivad kõrvarõngad, mis on ülalt laiemad ja alt kitsamad ning voolujoonelise kujuga, näiteks tilgakuju või südamekuju. Kandilise näokujuga sobivad hästi keskmise pikkusega piklikud kõrvarõngad.

Lisaks peaks arvestama ka ülejäänud riietusega, kui see on väga kirju ja mustriline, siis peaks ehtevalik olema tagasihoidlikum ja ühevärviline. Kleit ja kõrvarõngad ei peaks üksteisega võistlema, vaid üksteist täiendama. Valides lihtsama ja ühevärvilise riietuse, siis on võimalik just kõrvarõngastega sellele natuke efekti ja sära lisada ning kõrvarõngad võivad olla väljapaistvad ja pilkupüüdvad.

Ehted ei muuda inimest ilusamaks, aga lasevad tal end ilusamana tunda.

(“Andy Warholi filosoofia”, 1975)