fbpx

TAGASISIDE

E.h.e säravad kõrvarõngad on kindlasti mu ühed uued lemmikud! Ilusad, efektsed ja suurepärase kvaliteediga!

Paneb iga naise särama! Suur aitäh sulle

Greete Nippolainen

Su kôrvakad on IMELISED! Tubli oled!

Hele-Liis Tamm
Olen suur Eesti käsitöö sõber ja e.H.e loomingus meeldivad mulle eriti loomakesed, mis ka mulle Eestit meenutavad, olles Bostonis suurema osa ajast. Kannan oma e.H.e kasse väga lihtsate lõigete ja stiilidega, et neid muuta erilisemaks. Ja see toimib! Minu käest küsitakse tihti autori kohta. e.H.e on andnud mulle võimaluse silma paista teistsugusena. Aitäh e.H.e.
Marii Engelman
e.H.e tehtud ehted on nii ägedad, armsad ja pilkupüüdvad! Oman mitut paari ja kindlasti soetan mingi hetk juurde!
Ave Saarva
Merilyni meisterdatud ehted on kirgaste värvidega ja sobivad ilmestama nii pidulikku, argist kui kontoririietust. Olen aegamisi järjest rohkem kõrvarõngaid vahetanud just E.H.E omade vastu, sest need on nii vahvad ja eriilmelised. Pealegi on nende meister nii särav ja lahke naine, et tema loomingut kanda on puhas rõõm!
Hele-Maria Kangro

Aitäh, sain kõrvakad kätte! Uued lemmikud!

Anni Mäeots

e.H.e kõrvakad on ülimalt praktilised, eriti väikese lapse emale. Need sobituvad iga riietusega. Enda lemmikud on täpid, mida varutud juba päris palju varianti. Merilyn muidugi on alati täitnud ka minu uued mõtted ja soovid. Tüdrukuteõhtu kõrvakad olid nagu kirss tordil. Tean alati kelle poole pöörduda kui vastava riietuse juurde uusi kõrvakaid vaja sobitada

Helina Rauk

Ma olen leevikese prossist täiesti lummatud. Tõeline ehe, selle sõna igas tähenduses. Suur aitäh! 

Kärt